KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biokominek wolnostojący na bioetanol, szkło i stal Kratki WHISKEY 2 Zobacz większe

Biokominek wolnostojący na bioetanol, szkło i stal Kratki WHISKEY 2

KOD: 250sdkratkiwhiskey2

ID: 205894

ProducentKratki

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kratki WHISKEY 2

Biokominek wolnostojący na bioetanol, szkło i stal

Opis

WHISKEY to biokominek, który daje prawdziwy ogień i podnosi temperaturę w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Jest to biokominek wolnostojący - można go przesunąć i postawić w wybranym miejscu. Wyposażony jest w bezpieczny pojemnik na bioetanol, który zapobiega rozlaniu się paliwa przy przewróceniu. Pojemność biopojemnika to 0,5 l z możliwością gaszenia w dowolnym momencie za pomocą dołączonego uchwytu.

WHISKEY idealnie sprawdzi się w Twoim domu - to mniejsza wersja popularnych portalowych biokominków. Nie wymaga komina ani montażu - można go umieścić w dowolnym wentylowanym miejscu (do spalania potrzebuje tlenu). Monitorowany w trakcie produkcji przez TÜV Rheinnland Polska - posiada certyfikat bezpieczeństwa TÜV.

Rodzaj paliwa: biopaliwo alkoholu biologicznego
Masa (kg): 27,0
Materiał: stal malowana, szkło
Certyfikat TÜV: Tak
Kolor: biały, czarny, granito
Rodzaj biokominek: wolnostojący
Pojemność biokominka (l): 0,50
Długość linii ognia (cm): 25
Zbiornik paliwa (wys. x szer. x gł.) (cm): 5,2 x 30 x 10
Oszklenie: Tak

Tagi

Kratki, Kominki i grzejniki, Kominki, kominki, Kominki w stylu współczesnym, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki szklane i stalowe, Kominki otwarte, Kominki na bioetanol, Kominki wolnostojące

Napisz opinię

Biokominek wolnostojący na bioetanol, szkło i stal Kratki WHISKEY 2

Biokominek wolnostojący na bioetanol, szkło i stal Kratki WHISKEY 2

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek