KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stalowy piec opalany drewnem Kratki THOR Zobacz większe

Stalowy piec opalany drewnem Kratki THOR

KOD: 250sdkratkithor

ID: 205891

ProducentKratki

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kratki THOR

Stalowy piec opalany drewnem

Opis

THOR to wolnostojący stalowy piec o ciekawej geometrycznej bryle. Jego prosta forma przykuwa uwagę każdego. W piecu zastosowano specjalnie wyprofilowaną płytę dolną wykonaną z materiału TERMOTEC, dzięki czemu komora spalania jest głębsza i mieści więcej drewna. Zdejmowany ruszt i popielniczka. Wyłożenie komory spalania TERMOTEC - materiał akumulujący ciepło. Szkło żaroodporne wytrzymuje temperatury do 660°C. Regulowany wylot spalin: montażowy, tylny lub górny kuchenki. deflektor - wydłuża drogę wydechu. Potrójny system dopowietrzenia komory spalania: powietrze pierwotne - nawiewane pod ruszt; powietrze wtórne jest dostarczane przez otwory w tylnej ścianie. System czystego szkła. Przeznaczony do rekuperacji.

Materiał: stal wysokogatunkowa
Kolor: czarny mat, białe wnętrze
Klasa energetyczna: A+
Zakres mocy grzewczej: od 5,5 do 10kW
Moc nominalna: 8 kW

Tagi

Kratki, Kominki i grzejniki, Piece, piec, Piece w stylu współczesnym, Piece metalowe, Piece stalowe, Piece opalane drewnem, Piece centralne

Napisz opinię

Stalowy piec opalany drewnem Kratki THOR

Stalowy piec opalany drewnem Kratki THOR

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek