KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kominek wolnostojący na bioetanol Kratki SIERRA Zobacz większe

Kominek wolnostojący na bioetanol Kratki SIERRA

KOD: 250sdkratkisierra

ID: 205888

ProducentKratki

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kratki SIERRA

Kominek wolnostojący na bioetanol

Opis

SIERRA to biokominek, który dając prawdziwy ogień podnosi temperaturę w pomieszczeniu o około 2-3 stopnie - idealny na chłodne wieczory. Jest to biokominek wolnostojący, dzięki czemu nie wymaga montażu i można go postawić w dowolnym miejscu.

SIERRA to jedyny tego typu wolnostojący model, który zyskał dużą popularność wśród kupujących. Nie wymaga komina, można go umieścić w dowolnym wentylowanym miejscu (do spalania potrzebuje tlenu). Pojemność biozwijarki wynosi 0,5 l, którą można w każdej chwili ugasić za pomocą dołączonego uchwytu. Monitorowany podczas produkcji TÜV Rheinnland Polska - posiada certyfikat bezpieczeństwa TÜV.

Rodzaj paliwa: biopaliwo alkoholu biologicznego
Masa (kg): 48,5
Materiał: MDF, stal malowana
Certyfikat TÜV: Tak
Kolor: biały
Typ biokominka: wolnostojący
Pojemność wkładu bio (l): 0,50
Długość linii ognia (cm): 25
Zbiornik paliwa (wys. x szer. x gł.) (cm): 5,2 x 30 x 10
Oszklenie: Tak

Tagi

Kratki, Kominki i grzejniki, Kominki, Kominki, Kominki w stylu współczesnym, Kominki na drewno, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki MDF, Kominki na drewno, Kominki otwarte, Kominki na bioetanol, Kominki wolnostojące

Napisz opinię

Kominek wolnostojący na bioetanol Kratki SIERRA

Kominek wolnostojący na bioetanol Kratki SIERRA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek