KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kominek wolnostojący na bioetanol Kratki NOVEMBER P Zobacz większe

Kominek wolnostojący na bioetanol Kratki NOVEMBER P

KOD: 250sdkratkinovemberp

ID: 205879

ProducentKratki

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kratki NOVEMBER P

Kominek wolnostojący na bioetanol

Opis

LISTOPAD P to biokominek, który odmieni każde wnętrze. Jej angielski styl, elegancja i nowoczesność nada pomieszczeniu oryginalny wymiar. Ekologiczny kominek daje prawdziwy ogień, który nie tylko tworzy niepowtarzalny klimat, ale także rozgrzewa. Nie wymaga podłączenia do komina. Po prostu umieść go w dowolnym miejscu i ciesz się ciepłem i piękną wizją ognia!

Biokominek nie wymaga stałej instalacji kominowej, dzięki czemu jego montaż jest bardzo prosty i szybki. Zajmie Ci to dosłownie kilka minut. Wystarczy połączyć ze sobą kilka elementów i postawić biokominek w wyznaczonym miejscu. Monitorowany w trakcie procesu produkcyjnego TÜV Rheinnland Polska posiada certyfikat bezpieczeństwa TÜV. Pojemność bioboxa to 0,75l. Idealnie nadaje się do każdego mieszkania lub domu.

Rodzaj paliwa: biopaliwo alkoholu biologicznego
Masa (kg): 29,0
Materiał: MDF, stal malowana
Certyfikat TÜV: Tak
Kolor: biały
Typ biokominka: wolnostojący
Pojemność wkładu bio (l): 0,75
Długość linii ognia (cm): 35
Zbiornik paliwa (wys. x szer. x gł.) (cm): 5,2 x 41,1 x 11,1
Oszklenie: Nie

Tagi

Kratki, Kominki i grzejniki, Kominki, Kominki, Kominki w stylu współczesnym, Kominki na drewno, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki MDF, Kominki na drewno, Kominki otwarte, Kominki na bioetanol, Kominki wolnostojące

Napisz opinię

Kominek wolnostojący na bioetanol Kratki NOVEMBER P

Kominek wolnostojący na bioetanol Kratki NOVEMBER P

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek