KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Otwarty kominek na bioetanol Kratki NOVEMBER Zobacz większe

Otwarty kominek na bioetanol Kratki NOVEMBER

KOD: 250sdkratkinovember

ID: 205878

ProducentKratki

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kratki NOVEMBER

Otwarty kominek na bioetanol

Opis

LISTOPAD to ekologiczny biokominek z prawdziwym ogniem. Wolnostojący kominek portalowy w stylu klasycznym. Z bezpieczną wkładką bio, która zapobiega rozlewaniu się paliwa w przypadku przewrócenia pojemnika. Nie wymaga komina, można go umieścić w dowolnym miejscu. Regulacja płomienia w postaci suwaka. Monitorowany w trakcie produkcji przez TÜV Rheinnland Polska - posiada certyfikat bezpieczeństwa TÜV. Wyposażony w bezpieczną wkładkę bio, aby zapobiec rozlaniu się paliwa w przypadku przewrócenia pojemnika. Pojemność zbiornika na biopaliwo 0,75l. Ogień można w każdej chwili ugasić za pomocą dostarczonego uchwytu. Ten biokominek jest idealny do każdego domu lub mieszkania.

Pojemnik jest elementem wykonanym z blachy kwasoodpornej stanowiącej podstawę biokominka. Pojemnik z certyfikatem TÜV posiada dodatkową specjalną komorę, która zapobiega rozlewaniu się paliwa w wyniku przypadkowego przepełnienia. Posiada również wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa oraz wkład chłonny, który zmniejsza zużycie paliwa i zapobiega rozsypywaniu się biopaliwa w wyniku przechylenia urządzenia (nawet w przypadku przypadkowego przewrócenia się biokominka z palącym się paliwem w zasobniku). Płomień w pojemniku wygaszony jest za pomocą ruchomej przesłony zamykanej specjalnym uchwytem dostarczanym wraz z urządzeniem.

Tagi

Kratki, Kominki i grzejniki, Kominki, Kominki, Kominki w stylu współczesnym, Kominki otwarte, Kominki na bioetanol

Napisz opinię

Otwarty kominek na bioetanol Kratki NOVEMBER

Otwarty kominek na bioetanol Kratki NOVEMBER

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek