KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kominek opalany drewnem z 3-stronną obudową stalową Kratki NBC/BSL/P/680/280 Zobacz większe

Kominek opalany drewnem z 3-stronną obudową stalową Kratki NBC/BSL/P/680/280

KOD: 250sdkratkinbc/bsl/p/680/280

ID: 205876

ProducentKratki

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kratki NBC/BSL/P/680/280

Kominek opalany drewnem z 3-stronną obudową stalową

Opis

Niewielki powietrzny wkład kominkowy NBC przeszklony z trzech stron łączy w sobie wyjątkową estetykę i wyjątkową wydajność. Oprócz walorów wizualnych urządzenie gwarantuje efektywne ogrzewanie pomieszczeń oraz ekologiczne spalanie drewna.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Jedną z wielu jej zalet jest możliwość podłączenia zewnętrznego czerpni powietrza. Elegancji wkładu kominkowego dodaje szkło dekoracyjne. Ponadto posiada bezpieczny mechanizm otwierania komory spalania.

NBC 3-stronny kominek zwraca uwagę nowoczesnym designem i estetyką wykonania. Zachwyca harmonijną wizją ognia, nadając wnętrzu niepowtarzalny styl. Ciepło promieniuje nie tylko z przodu, ale także na boki. Idealny do salonu zarówno w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym.

Drzwi piecokominka wyposażone są w uchwyt, który pozwala na łatwe otwieranie i zamykanie tylko wybranych tafli szkła. Zmieniliśmy tradycyjny mechanizm kominka NBC budując drzwi otwierane na bok. To rozwiązanie dla tradycjonalistów, którzy nie lubią drzwi otwieranych do góry. Nie powoduje to żadnych trudności w użytkowaniu, ponieważ szyby otwierają się niezależnie od siebie.

Urządzenie dodatkowo wyposażone jest w system czystej szyby – dzięki tzw. kurtynie powietrznej strumień powietrza jest rozprowadzany równomiernie, omiata szybę i ogranicza do minimum osadzanie się na niej sadzy. Pozwala to na zachowanie atrakcyjnego i czystego wyglądu szkła przez długi czas.

Kominek wyposażony jest w specjalnie wyprofilowaną płytę dolną wykonaną z TERMOTEC, dzięki czemu komora spalania jest głębsza i mieści więcej drewna, a kęsy nie latają po szybie. Wyściółka komory spalania dostępna jest w dwóch kolorach - jasnym lub ciemnym. Ruszt i pojemnik na popiół ułatwiają utrzymanie kominka w czystości.

Tagi

Kratki, Kominki i grzejniki, Kominki, kominki, Kominki w stylu współczesnym, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki Zamknięte, Kominki 3-stronne, Kominki na drewno, Kominki wolnostojące

Napisz opinię

Kominek opalany drewnem z 3-stronną obudową stalową Kratki NBC/BSL/P/680/280

Kominek opalany drewnem z 3-stronną obudową stalową Kratki NBC/BSL/P/680/280

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek