KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stalowy kominek do zabudowy gazowej Kratki LEO LP 70 Zobacz większe

Stalowy kominek do zabudowy gazowej Kratki LEO LP 70

KOD: 250sdkratkileolp70

ID: 205874

ProducentKratki

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kratki LEO LP 70

Stalowy kominek do zabudowy gazowej

Opis

Kominek gazowy LEO 70 lewy/prawy na gaz ziemny z panoramiczną wizją ognia, dyskretną ramą elewacji oraz minimum elementów zewnętrznych sprawia, że ogień na pierwszym planie. Seria LEO przystosowana jest do spalania gazu ziemnego (NG).

Kominek gazowy posiada certyfikat CE, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, ochronę zdrowia i środowiska. Hermetycznie zamknięta komora spalania zapewniająca najwyższy stopień bezpieczeństwa; w przypadku problemów z przewodem powietrzno-spalinowym lub dopływem gazu kominek jest automatycznie wyłączany. Instalacja nie wymaga tradycyjnego komina - system przewodów koncentrycznych umożliwia montaż w pomieszczeniach bez komina, wystarczy wyprowadzić przewód na zewnątrz ściany lub dachu budynku.

Sterowanie czasowe: możliwość zaprogramowania temperatury dobowej nawet z siedmiodniowym wyprzedzeniem. Urządzenie nie wymaga zewnętrznego źródła zasilania (posiada własny układ zasilania). Urządzenie zasilane jest 4 bateriami 1,5V. (opcjonalnie istnieje możliwość dokupienia drugiego modułu zasilacza G 60-ZBE).

W zestawie:
- wkład gazowy przystosowany do spalania gazu ziemnego
- automatyczna kontrola procesu spalania wraz z dotykowym pilotem ( br/) - Ceramiczne drewno do zabudowy kominka

Moc znamionowa (kW): 7,3
Zakres mocy grzewczej (kW): ( /b) 3,5 - 7,3
Sprawność (%): 91,9
Przeznaczony do jednostki odzysku ciepła: Tak
Rodzaj paliwa: gaz ziemny
Masa (kg): 90,0
Wskaźnik efektywności energetycznej EEI: 91 ,10
Rodzaj oszklenia: boczne
Materiał: stal
Szerokość (cm): 83,80
Wysokość (cm): 81,60
Głębokość (cm): 37,50

Tagi

Kratki, Kominki i grzejniki, Kominki, kominki, Kominki w stylu współczesnym, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki do zabudowy, Kominki gazowe

Napisz opinię

Stalowy kominek do zabudowy gazowej Kratki LEO LP 70

Stalowy kominek do zabudowy gazowej Kratki LEO LP 70

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek