KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naścienny kominek z szybą panoramiczną Focus creation OPTIFOCUS Zobacz większe

Naścienny kominek z szybą panoramiczną Focus creation OPTIFOCUS

KOD: 250sdfocuscreationoptifocus

ID: 186035

Rok produkcji1997
ProjektantDominique Imbert
ProducentFocus creation

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Focus creation OPTIFOCUS

Naścienny kominek z szybą panoramiczną

Opis

Ten samonośny kominek posiada harmonijny kształt oraz system przesuwnych i stałych paneli szklanych, który umożliwia widok ognia w zakresie 180°. Przyjemna półka na palenisko nadwiesza miejsce na składowanie drewna. Optifocus to idealne rozwiązanie dla równoczesnych potrzeb bezpieczeństwa, ograniczonej przestrzeni i stylu. Korpus kominka: 128 kg, wolnostojący kominek ścienny; komin: średnica 219 mm, 16 kg/m; żaroodporna matowa czarna farba. Model ten posiada osobne elementy: półkę (dwa rozmiary: 1,25 lub 1,75 m), okap, czopuch oraz metalową płytę nośną paleniska. Standardowa półka jest wykonana z czarnego metalu, ale kupujący może ją dostosować za pomocą innych materiałów, takich jak ceramika, granit, marmur… (brak w zestawie). Gwarantowana sprawność przy minimalnej długości komina (wewnątrz i na zewnątrz) 3,75 m.

Tagi

Tworzenie ogniska, Dominique Imbert, Kominki i grzejniki, Kominki, kominek, Kominki naścienne, Kominki zamknięte, Kominki z szybą panoramiczną

Napisz opinię

Naścienny kominek z szybą panoramiczną Focus creation OPTIFOCUS

Naścienny kominek z szybą panoramiczną Focus creation OPTIFOCUS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek