KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wbudowany kominek z panoramiczną szybą Focus creation NEOFOCUS Zobacz większe

Wbudowany kominek z panoramiczną szybą Focus creation NEOFOCUS

KOD: 250sdfocuscreationneofocus

ID: 186033

Rok produkcji2005
ProjektantDominique Imbert
ProducentFocus creation

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Focus creation NEOFOCUS

Wbudowany kominek z panoramiczną szybą

Opis

Ponieważ horyzont ognia się poszerza, ponieważ płomienie szukają wolności, a talentem kominka jest ulga, jaką daje płaskiej ścianie, Neofocus zajął w naszym zakres. Kominek wolnostojący, jednoelementowy ze stali; otwór: szerokość 1,50 m lub 1,80 m, wysokość 0,35 m; głębokość: 0,62 m - waga: 185 kg lub 205 kg. Farba: matowo-czarne wykończenie o wysokiej odporności na wysoką temperaturę. Zintegrowana przepustnica i uchwyt do wlotu świeżego powietrza, zdejmowany popielnik w wersji opalanej drewnem. Niezbędne górne i dolne otwory wentylacyjne. W przypadku wersji na gaz, system zdalnego sterowania i wybór między małymi lub dużymi kamykami ceramicznymi lub polami ceramicznymi. Gwarantowana sprawność przy minimalnej długości komina (wewnątrz i na zewnątrz) 4,5 m. (drewno) i 3 m. (gaz).

Tagi

Tworzenie ogniska, Dominique Imbert, Kominki i grzejniki, Kominki, kominek, Kominki do zabudowy, Kominki zamknięte, Kominki opalane drewnem, Kominki gazowe, Kominki z szybą panoramiczną

Napisz opinię

Wbudowany kominek z panoramiczną szybą Focus creation NEOFOCUS

Wbudowany kominek z panoramiczną szybą Focus creation NEOFOCUS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek