KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Centralny kominek z panoramiczną szybą Focus creation MEIJIFOCUS Zobacz większe

Centralny kominek z panoramiczną szybą Focus creation MEIJIFOCUS

KOD: 250sdfocuscreationmeijifocus

ID: 186030

ProjektantDominique Imbert
ProducentFocus creation

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Focus creation MEIJIFOCUS

Centralny kominek z panoramiczną szybą

Opis

Od żaru do płomienia, ogień zajmuje centralne miejsce. Nazwa tego modelu pochodzi od słowa „odnowa” w języku japońskim. Można go zainstalować bezpośrednio na podłodze, zamontować na podstawie z czarnej stali lub muru lub umieścić na krawędzi podzielonej kondygnacji. Dwa przesuwne panele szklane i trzy stałe pozwalają na obserwację ognia z całkowitym bezpieczeństwem, dzięki czemu jest w zasięgu ręki przestrzeni, w których żyjemy. Styl nawiązuje do czystych linii i otwartej jakości japońskich wnętrz.
charakterystyka
kaptur podwieszany: średnica 865 mm, 31 kg; palenisko: 70 kg; standardowa waga talerzy: 19 kg; waga komina: 16 kg/m; matowa czarna farba odporna na wysoką temperaturę. W komplecie następujące elementy: 3 stałe, zakrzywione panele ze szkła piroceramicznego; 2 przesuwne, zakrzywione panele ze szkła piroceramicznego; płyta stacjonarna umieszczona lub wbudowana w podłogę. - gwarantowana wydajność przy minimalnej długości komina (wewnątrz i na zewnątrz) 4 m.

Tagi

Focus creation, Dominique Imbert, Kominki i grzejniki, Kominki, kominek, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki zamknięte, Kominki centralne, Kominki z szybą panoramiczną

Napisz opinię

Centralny kominek z panoramiczną szybą Focus creation MEIJIFOCUS

Centralny kominek z panoramiczną szybą Focus creation MEIJIFOCUS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek