KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kominek centralny Focus creation MAGMAFOCUS Zobacz większe

Kominek centralny Focus creation MAGMAFOCUS

KOD: 250sdfocuscreationmagmafocus

ID: 186028

ProjektantDominique Imbert
ProducentFocus creation

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Focus creation MAGMAFOCUS

Kominek centralny

Opis

Zainspirowany swoim bliskim krewnym, legendarnym Gyrofocusem, ale w żaden sposób nie miał być substytutem, Magmafocus różni się kilkoma istotnymi względami: ma średnicę mniejszą o 15 cm (1,10 m), ma podstawę (która jest przymocowana do podłogi, dzięki czemu palenisko się nie obraca) i występuje w wersji gazowej lub opalanej drewnem. Wersja gazowa jest wyposażona w zdalnie sterowany palnik gazowy, oferujący obfite i ciągłe płomienie. Gaz jest pobierany ze źródła w podłodze lub, w razie jego braku, przez kanał umieszczony nad nim. Gwarantowana sprawność przy minimalnej długości komina (wewnątrz i na zewnątrz) 4,25 m.
- Średnica paleniska: 1,10 m
- Czopuch i inne elementy adaptacyjne wykonane na wymiar
- Lakier: czarny mat (standard) lub szary (opcja) lub piaskowany i woskowany (opcja)
- Spalanie drewnem lub gazem.
Osiągi (wersja opalana drewnem):
Nominalna moc grzewcza: 6 kW
Sprawność: 46%
Wydajność CO: 0,2%

Tagi

Focus creation, Dominique Imbert, Kominki i grzejniki, Kominki, kominek, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki opalane drewnem, Kominki gazowe, Kominki centralne

Napisz opinię

Kominek centralny Focus creation MAGMAFOCUS

Kominek centralny Focus creation MAGMAFOCUS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek