KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wbudowany kominek opalany drewnem Focus creation GIGAFOCUS Zobacz większe

Wbudowany kominek opalany drewnem Focus creation GIGAFOCUS

KOD: 250sdfocuscreationgigafocus

ID: 186022

Rok produkcji2009
ProjektantDominique Imbert
ProducentFocus creation

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Focus creation GIGAFOCUS

Wbudowany kominek opalany drewnem

Opis

Wybór trzech dużych szerokości sprawia, że Gigafocus jest naprawdę wyjątkowym modelem. Połączenie designu, które pozwala temu kominkowi wyeksponować swoje płomienie na gorącym uczynku w ich nieokiełznanym optymizmie. W tym modelu trzy duże szerokości do wyboru łączą się z bezpieczeństwem teleskopowych szklanych drzwi. Drzwi szklane żaroodporne są dostępne w trzech szerokościach (1,50, 1,70 i 1,90 m) oraz jednej wysokości (0,40 m). Drzwi można otwierać pod kątem 45°. Wlot świeżego powietrza (ø 160 mm) jest kanałem hermetycznym. Wnętrze paleniska oraz stelaż wykonane są ze stali żaroodpornej w kolorze czarnym matowym. Niezbędne górne i dolne otwory wentylacyjne. Gwarantowana sprawność przy minimalnej długości komina (wewnątrz i na zewnątrz) 5 m.

Tagi

Tworzenie ogniska, Dominique Imbert, Kominki i grzejniki, Kominki, kominek, Kominki do zabudowy, Kominki zamknięte, Kominki opalane drewnem, Kominki z szybą panoramiczną

Napisz opinię

Wbudowany kominek opalany drewnem Focus creation GIGAFOCUS

Wbudowany kominek opalany drewnem Focus creation GIGAFOCUS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek