KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Centralnie zamknięty kominek Focus creation EUROFOCUS Zobacz większe

Centralnie zamknięty kominek Focus creation EUROFOCUS

KOD: 250sdfocuscreationeurofocus

ID: 186021

Rok produkcji1993
ProjektantDominique Imbert
ProducentFocus creation

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Focus creation EUROFOCUS

Centralnie zamknięty kominek

Opis

- Opowieść o ogniu przeniesiona na ekran - Eurofocus to otwarta książka, z dumą eksponująca swoje płomienie w pełnej okazałości. Śmiały, ale trzeźwy, ten wysoce innowacyjny projekt zdobył nagrodę „Mercure du Design” w Paryżu.
charakterystyka
Kominek ten występuje w dwóch wersjach: Eurofocus 950: palenisko otwarte - Eurofocus 951: palenisko zamknięte
Eurofocus 951: drzwiczki mają pełny szklany panel, dzięki czemu są całkowicie zamknięte. Przyciemniane wnętrze Szklany panel, mocowany nad paleniskiem, służy jako dopływ uzupełniający. Powietrze do spalania wchodzi przez podstawę i krąży wzdłuż ścian bocznych. Ten zamknięty kominek jest doskonale przystosowany do domów budowanych z myślą o niskim zużyciu energii.

Tagi

Focus creation, Dominique Imbert, Kominki i grzejniki, Kominki, kominek, Kominki w stylu współczesnym, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki zamknięte, Kominki gazowe, Kominki centralne

Napisz opinię

Centralnie zamknięty kominek Focus creation EUROFOCUS

Centralnie zamknięty kominek Focus creation EUROFOCUS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek