KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kominek opalany drewnem z panoramiczną szybą Focus creation Stofocus Zobacz większe

Kominek opalany drewnem z panoramiczną szybą Focus creation Stofocus

KOD: 250sdfocuscreationstofocus

ID: 186012

ProjektantDominique Imbert
ProducentFocus creation

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Focus creation Stofocus

Kominek opalany drewnem z panoramiczną szybą

Opis

Stofocus - Obrotowy stalowy piec na drewno z trójwarstwową izolacją i materiałami żaroodpornymi pokrywającymi całą wewnętrzną powierzchnię paleniska. Duży, przesunięty do środka ekran ze szkła piroceramicznego osadzony w zakrzywionej fasadzie. Boczne drzwi otwierają się, aby umożliwić załadunek drewna. Hermetyczna strefa spalania.

Tagi

Focus creation, Dominique Imbert, Stofocus, Kominki i grzejniki, Kominki, kominek, Kominki w stylu współczesnym, Kominki zamknięte, Kominki opalane drewnem, Kominki obrotowe, Kominki centralne, Kominki zakrzywione, Kominki z szybą panoramiczną

Napisz opinię

Kominek opalany drewnem z panoramiczną szybą Focus creation Stofocus

Kominek opalany drewnem z panoramiczną szybą Focus creation Stofocus

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek