KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Centralny wiszący kominek opalany drewnem Focus creation Slimfocus Zobacz większe

Centralny wiszący kominek opalany drewnem Focus creation Slimfocus

KOD: 250sdfocuscreationslimfocus

ID: 186010

Rok produkcji2014
ProjektantDominique Imbert
ProducentFocus creation

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Inne produkty z tej kolekcji:

Focus creation Slimfocus

Centralny wiszący kominek opalany drewnem

Dane techniczne

Charakterystyka
Kominek podwieszany, nieobrotowy opalany drewnem, wyposażony w komorę spalania izolowaną wermikulitową wymurówką ogniotrwałą.
Oddzielne kanały dla pierwotnego i wtórnego powietrza do spalania, system dopalania oraz stały dopływ świeżego powietrza do czyszczenia szyby.
Ten model jest w pełni certyfikowany (test CTIF nr TD 4466) z dostarczonym wewnętrznym kanałem przyłączeniowym ze stali nierdzewnej (średnica 150 mm), którego długość jest regulowana.< br />Odporna na wysoką temperaturę matowa czarna farba
gwarantowana wydajność przy minimalnej długości komina (wewnątrz i na zewnątrz) 3 m przy zamkniętych drzwiach.
Całkowity ciężar podwieszenia dla wysokości sufitu 2,70 m: 193 kg< br />zalecany rozmiar kłody: 25–35 cm, ustawiony pod skosem
Ten model musi być zainstalowany przez profesjonalistę.
Dodatki opcjonalne (nr referencyjny modelu: 92)
szara farba , przedłużenie komina ze stali czarnej

Opis

Slimfocus , najnowsze dzieło studia projektowego Dominique'a Imberta, jest eleganckim rezultatem poszukiwania estetycznej płynności, minimalnej objętości i doskonałej wydajności cieplnej. Rewolucja we współczesnych kominkach, Slimfocus to asertywna obecność, peryskop ognia, który łączy w sobie całą filozofię.
Obecnie jest dostępny w wersji podwieszanej, nieobrotowej (do montażu w rogu lub przy ścianie).
W 2015 roku będzie dostępny w wersji z kominem spalinowym (do domów niskoenergetycznych), w wersji uchylnej (do montażu na środku pomieszczenia), w wersji z podstawą oraz w wersji gazowej .

Tagi

Focus creation, Dominique Imbert, Slimfocus, Kominki i grzejniki, Kominki, kominek, Kominki w stylu współczesnym, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki wiszące, Kominki opalane drewnem, Kominki obrotowe, Kominki centralne, Kominki zakrzywione

Napisz opinię

Centralny wiszący kominek opalany drewnem Focus creation Slimfocus

Centralny wiszący kominek opalany drewnem Focus creation Slimfocus

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek