KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Otwarty centralny kominek wiszący Focus creation Paxfocus Zobacz większe

Otwarty centralny kominek wiszący Focus creation Paxfocus

KOD: 250sdfocuscreationpaxfocus

ID: 186007

Rok produkcji1983
ProjektantDominique Imbert
ProducentFocus creation

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Focus creation Paxfocus

Otwarty centralny kominek wiszący

Opis

Niezawodny, kompaktowy, wydajny i elastyczny, prosty, ale efektowny Paxfocus zdobył ten model wielu wielbicieli. Wersja ścienna Ergofocusa, ta klasyczna i zajmująca niewiele miejsca konstrukcja pokonała międzynarodowych konkurentów, wygrywając w Japonii kontrakt na instalację w 301 luksusowych apartamentach w budynek mieszkalny.charakterystyka paleniska: 66 kg; komin: średnica 219 mm, 16 kg/m; matowa czarna farba o wysokiej odporności na wysoką temperaturę. Ten naścienny model jest wyposażony we wbudowany wymiennik ciepła, który przepuszcza powietrze z pomieszczenia lub z zewnątrz przez hermetyczną skrzynkę. Regulowana płyta umożliwia odstawienie kominka od ściany. Klapa do usuwania popiołu. Wylot dymu można podłączyć do pionowego przedłużenia komina przez strop.

Tagi

Focus creation, Dominique Imbert, Paxfocus, Kominki i grzejniki, Kominki, kominek, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki wiszące, Kominki otwarte, Kominki centralne

Napisz opinię

Otwarty centralny kominek wiszący Focus creation Paxfocus

Otwarty centralny kominek wiszący Focus creation Paxfocus

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek