KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Moduły kominkowe z brązu Focus creation Métafocus 9 Zobacz większe

Moduły kominkowe z brązu Focus creation Métafocus 9

KOD: 250sdfocuscreationmétafocus9

ID: 186003

Rok produkcji2003
ProjektantDominique Imbert
ProducentFocus creation

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Focus creation Métafocus 9

Moduły kominkowe z brązu

Opis

Focus rozwija swoją gamę kominków z drzwiami z Metafocusem: dzieła sztuki z rdzawej stali (Metafocus 1 i 6) lub brązu (Metafocus 9). Rzeźbione fronty mają indywidualne piękno, rewolucjonizując ideę tradycyjnego kominka. Każda unikalna fasada jest ponumerowana i podpisana przez Dominique Imbert. Fasady składają się z pojedynczych lub podwójnych drzwi, które otwierają się na bocznych zawiasach lub przesuwają się na boki (Métafocus 9), aby zapewnić pełny widok paleniska. Kwadratowe, poziome lub pionowe fronty zmieniają aspekt funkcjonalny kominka, ukrywając resztki wygasłego ognia lub ujawniając hipnotyzującą magię rozpalonego. Wewnętrzne szklane drzwi można otwierać lub pozostawić zamknięte.Uwaga: elewacje mogą być również dostarczone samodzielnie (z ramką uszczelniającą), w celu dostosowania do innych kominków. Jednorazowe modele można zaprojektować na zamówienie - zarówno palenisko, jak i rzeźbione fasada - do specjalnych wymiarów (patrz Cosmofocus s. 44). Dla tych, którzy odważą się przeciwstawić konwencjom, Metafocus nagradza ich jedynym w swoim rodzaju połączeniem funkcjonalności i sztuki, które jest przykładem ducha Focus.

Tagi

Tworzenie ogniska, Dominique Imbert, Métafocus, Kominki i grzejniki, Obudowy kominkowe, Obudowy kominkowe, Metalowe obudowy kominków, Brązowe obudowy kominków

Napisz opinię

Moduły kominkowe z brązu Focus creation Métafocus 9

Moduły kominkowe z brązu Focus creation Métafocus 9

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek