KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stalowy kominek naścienny z szybą panoramiczną Focus creation Edofocus 631 Zobacz większe

Stalowy kominek naścienny z szybą panoramiczną Focus creation Edofocus 631

KOD: 250sdfocuscreationedofocus631

ID: 185981

ProjektantDominique Imbert
ProducentFocus creation

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Focus creation Edofocus 631

Stalowy kominek naścienny z szybą panoramiczną

Opis

Po zamówieniu 301 kominków Paxfocus dla prestiżowego budynku mieszkalnego w Atami, na południe od Tokio, Dominique Imbert został poproszony o stworzenie modelu z zamykanymi szklanymi panelami, aby zapewnić bezpieczeństwo, jednocześnie umożliwiając widok na ogień pod kątem 180°, przy minimalnej mocy cieplnej wynoszącej 10 kW.
Po utworzeniu Edofocus został zainstalowany w 121 mieszkaniach w prestiżowym budynku wielopoziomowym. Ten kominek bierze swoją nazwę od Edo, dawnej nazwy Tokio między XV a XIX wiekiem. To właśnie w tym mieście model wygrał przetarg z międzynarodową konkurencją na instalację w 121 luksusowych mieszkaniach. Tokio łaskawie użyczyło swojej starożytnej nazwy kominkowi, którego wybrało zwycięzcę.
Ten stalowy kominek, montowany do ściany lub przymocowany do podstawy, ma trzy żaroodporne szklane panele, z których jeden jest otwierany.
Średnica paleniska: 630 mm
Lakier: czarny mat (standard) lub szary antracyt (opcjonalnie)
Na drewno (lub na gaz dla wersji bez drzwi)

Tagi

Focus creation, Dominique Imbert, Edofocus, kominki i grzejniki, kominki, kominek, kominki w stylu współczesnym, kominki metalowe, kominki stalowe, kominki naścienne, kominki zamknięte, kominki opalane drewnem, kominki zakrzywione, kominki ze szkłem panoramicznym, kominki prefabrykowane

Napisz opinię

Stalowy kominek naścienny z szybą panoramiczną Focus creation Edofocus 631

Stalowy kominek naścienny z szybą panoramiczną Focus creation Edofocus 631

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek