KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Centralny kominek wiszący Focus creation Agorafocus 630 Zobacz większe

Centralny kominek wiszący Focus creation Agorafocus 630

KOD: 250sdfocuscreationagorafocus630

ID: 185968

ProjektantDominique Imbert
ProducentFocus creation

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Focus creation Agorafocus 630

Centralny kominek wiszący

Opis

Dyskretny bestseller, ten sprytnie wykonany model można zawiesić, aby można było regulować jego kierunek, lub można go zamocować na podstawie. Zajmując niewiele miejsca, ten subtelny kominek z wdziękiem zapewnia świetliste skupienie w pomieszczeniu. Prosta instalacja i konserwacja (w obu wersjach łatwo usuwalny popiół) oraz wyjątkowa moc grzewcza dorównują estetycznym osiągnięciom modelu.
- wysokoodporna na wysoką temperaturę matowa czarna farba.
- 4 zakrzywione ramy ze szkła piroceramicznego w tym dwa otwory na zawiasach. Zwieszany, obrotowy model jest dostarczany z płytą. Model na dnie zawiera popielnik i wlot świeżego powietrza (płyta nie wchodzi w skład zestawu).
- gwarantowana wydajność przy minimalnej długości komina (wewnątrz plus na zewnątrz) 3m.
Osiągi:
Nominalna moc cieplna: 11 KW
Sprawność: 78,3 %
Wydajność CO: 0,09 %

Tagi

Focus creation, Dominique Imbert, Agorafocus, Kominki i grzejniki, Kominki, kominek, Kominki w stylu współczesnym, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki wiszące, Kominki opalane drewnem, Kominki obrotowe, Kominki centralne, Kominki z szybą panoramiczną

Napisz opinię

Centralny kominek wiszący Focus creation Agorafocus 630

Centralny kominek wiszący Focus creation Agorafocus 630

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek