KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kominek gazowy z szybą panoramiczną Element4 SKY Zobacz większe

Kominek gazowy z szybą panoramiczną Element4 SKY

KOD: 250sdelement4sky

ID: 179159

Rok produkcji2018
ProducentElement4

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Element4 SKY

Kominek gazowy z szybą panoramiczną

Dane techniczne

Wymiary sportello / Rozmiary paneli:

Sky LF (duży/przód) 70xh.159
Sky LT (duży/tunel) 70xh.159 (x2)

Sky MF (średni/przód) 70xh.121
Sky MT (średni/tunel) 70xh.121 (x2)

Sky SF (mały/przód) 70xh.81
Sky ST (mały/tunel) 70xh.81 (x2)

Opis

Możesz uruchomić kominek jednym naciśnięciem przycisku na pilocie. Dzięki poziomo przesuniętym palnikom rurowym SKY T zachwyca imponującymi, bardzo wysokimi, żółtymi, tańczącymi płomieniami i jest oszałamiający.
Jako urządzenie tunelowe SKY T jest przeszklony z dwóch stron, dzięki czemu oferuje jeszcze więcej możliwości umieszczenia i projektowania, ponieważ dzięki swojej przezroczystości można go również umieścić na środku pomieszczenia.
SKY zostało ulepszone za pomocą ledwo widocznego panelu z powłoką AR, dzięki czemu Element4 SKY jest jeszcze bardziej niezrównanym przedmiotem i centralnym punktem salonu. To szkło powlekane AR jest również dostępne jako opcja dla SKY i SKY T.
Podobnie jak wszystkie modele Element4, SKY można wyposażyć w nowoczesne białe kamyczki Carrara lub szare ceramiczne wióry, lub tradycyjnie w imitację kłód.
Nie daj się zwieść, jeśli masz kontrolowaną wentylację, ponieważ nie jest to przeszkodą dla kominka gazowego od Element4.

Tagi

Element4, Kominki i grzejniki, Kominki, kominki, Kominki w stylu współczesnym, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki szklane, Kominki szklane ceramiczne, Kominki gazowe, Kominki z szybą panoramiczną, Design, jakość, technologia, ekologia, bezpieczeństwo, gazowe, real płomień, praktyczność, zdalne sterowanie, łatwość, wygoda, korzyść

Napisz opinię

Kominek gazowy z szybą panoramiczną Element4 SKY

Kominek gazowy z szybą panoramiczną Element4 SKY

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek