KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naścienny kominek gazowy z szybą panoramiczną Element4 MODORE Zobacz większe

Naścienny kominek gazowy z szybą panoramiczną Element4 MODORE

KOD: 250sdelement4modore

ID: 179158

ProducentElement4

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Element4 MODORE

Naścienny kominek gazowy z szybą panoramiczną

Dane techniczne

Wymiary sportowe / Rozmiary paneli

Modore 100 93 x h. 42
Modore 140 137 x godz. 42
Modore 185 182 x godz. 42
Modore 240H 240xh. 57

Opis

Otwarty front MODORE przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu i można go łatwo zintegrować. Kompaktowy MODORE 75, nieco większy MODORE 100, duży MODORE 185.
Wszystkie modele MODORE o szerokości panelu do 185 cm są dostępne ze szkłem z powłoką AR. Jest to praktycznie niewidoczne i daje efekt otwartego kominka, ale bez strat, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ochronę środowiska i wydajność.
Wolisz nowoczesność od klasyki? Wszystkie produkty Element4 są dostępne z białymi kamykami Carrara lub szarymi wiórami ceramicznymi zamiast imitacji bali, co nadaje Twojemu kominkowi zupełnie nowy wygląd.
Wszystkie kominki gazowe Element4 są przystosowane i certyfikowane do montażu w pomieszczeniach mieszkalnych z kontrolowaną wentylacją. Można je uruchomić jednym naciśnięciem pilota, a sterowanie za pomocą smartfona i tabletu lub poprzez podłączenie do centralnego systemu automatyki budynku jest dostępne opcjonalnie.
Nie masz przyłącza gazu ziemnego? Żaden problem – wszystkie modele mogą być również zasilane gazem płynnym, który można przechowywać w butelkach lub zbiornikach.

Tagi

Element4, kominki i grzejniki, kominki, kominki, kominki w stylu współczesnym, kominki metalowe, kominki stalowe, kominki szklane, kominki szklane ceramiczne, kominki ścienne, kominki gazowe, kominki z szybą panoramiczną

Napisz opinię

Naścienny kominek gazowy z szybą panoramiczną Element4 MODORE

Naścienny kominek gazowy z szybą panoramiczną Element4 MODORE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek