KABINA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Narożna kabina prysznicowa z drzwiami uchylnymi Samo ZENITH Zobacz większe

Narożna kabina prysznicowa z drzwiami uchylnymi Samo ZENITH

KOD: 250sdsamozenith

ID: 234467

ProducentSamo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Samo ZENITH

Narożna kabina prysznicowa z drzwiami uchylnymi

Opis

Samo wyznaczyło nowy poziom w panoramie bezramowych kabin prysznicowych: Zenith to nowa kabina z najwyższej półki na rynku z innowacyjnymi rozwiązaniami. Główne cechy to zlicowane zawiasy, hartowane szkło 8 mm z wykończeniem Starclean w standardzie oraz brak rzeczywistej regulacji dzięki opatentowanemu systemowi zacisków Samo.

Kolekcja Eccelsa obejmuje produkty, które w przeważającej mierze charakteryzują się oryginalnymi elementami stylistycznymi.
Ta łazienka jest zdecydowanie ekskluzywna, a jej funkcje są bardzo poszukiwane.

Tagi

Samo, Eccelsa, Kabiny prysznicowe, Kabiny prysznicowe i wanny, Kabiny prysznicowe, Kabiny prysznicowe w stylu współczesnym, Kabiny prysznicowe przeszklone, Kabiny prysznicowe ze szkła hartowanego, Kabiny prysznicowe narożne, Kabiny prysznicowe prostokątne, Kabiny prysznicowe z drzwiami na zawiasach

Napisz opinię

Narożna kabina prysznicowa z drzwiami uchylnymi Samo ZENITH

Narożna kabina prysznicowa z drzwiami uchylnymi Samo ZENITH

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek