HANDEL DETALICZNY GABLOTA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Gablota stojąca z drewna bukowego Craftwand Craftwand® Zobacz większe

Gablota stojąca z drewna bukowego Craftwand Craftwand®

KOD: 250sdcraftwandcraftwand®

ID: 172496

ProducentCraftwand

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Craftwand Craftwand®

Gablota stojąca z drewna bukowego

Dane techniczne

pojedyncza cegła: 15 x 15cm
formaty długości: 15cm, 30cm, 45cm, 60cm, 75cm, 90cm, 105cm i 120cm

Opis

CRAFTWAND® system modułowy umożliwia łatwą i szybką budowę trwałych konstrukcji ścian, ścianek działowych i mebli.
W oparciu o serię 8 różnych modułów z litego drewna o wymiarach przekroju 150x150 mm i długościach formatach 150 mm, 300 mm, 450 mm, 600 mm, 750 mm, 900 mm, 1050 mm, i 1200 mm (co 150 mm).
Dostarczane w postaci prefabrykatów z nawierconymi otworami na kołki drewniane i ukryte połączenia śrubowe, umożliwiające łatwą i szybką budowę ścianek działowych i projektów mebli. Otwory są precyzyjnie wyrównane, aby umożliwić pozycjonowanie i blokowanie razem 8 typów modułów zamiennie jeden na drugim (nienawiercone boki można odwrócić między sobą) oraz w niezliczonych kombinacjach (pomiędzy 8 różnymi modułami).
Moduły można dowolnie i losowo łączyć, łącząc ze sobą co najmniej 2 różne moduły i do wszystkich 8 typów modułów, z słojami płaskimi i/lub słojami końcowymi.
Wykonany z litego drewna bukowego (Fagus Sylvatica). Moduły o przekroju 150 x 150 mm są strugane i dokładnie szlifowane. Krawędzie są wygładzone (faza 3mm). W końcu moduły są wykończone olejem.

Tagi

CRAFTWAND, CRAFTWAND®, wyposażenie budynków użyteczności publicznej, wyposażenie sklepów, gabloty detaliczne, gabloty detaliczne, drewniane gabloty detaliczne, gabloty detaliczne z litego drewna, bukowe gabloty detaliczne, stojące gabloty detaliczne, gabloty, gabloty , zielony, naturalny, masywny, lite drewno, zrównoważony

Napisz opinię

Gablota stojąca z drewna bukowego Craftwand Craftwand®

Gablota stojąca z drewna bukowego Craftwand Craftwand®

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek