GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naścienny chromowany podgrzewacz do ręczników Rubinetterie Stella Towel warmer Zobacz większe

Naścienny chromowany podgrzewacz do ręczników Rubinetterie Stella Towel warmer

KOD: 250sdrubinetteriestellatowelwarmer

ID: 232770

ProducentRubinetterie Stella
CenaCena od 1309.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rubinetterie Stella Towel warmer

Naścienny chromowany podgrzewacz do ręczników

Opis

Naścienny podgrzewacz do ręczników, z trzema poziomymi rurami, bez zaworów wlotowych i wylotowych, z odpływem powietrza ( 981A ).
Naścienny podgrzewacz do ręczników, z trzema poziomymi rurami, bez zaworów wlotowych i wylotowych, z odpływem powietrza i zredukowanymi łącznikami ściennymi. Odległość od ściany: 140 mm ( 981AR ).
Odległość połączenia:
w pionie 560 mm (stała)
w poziomie 800 mm (można skrócić w momencie zamówienia)
Do niedawna stosowana tylko w luksusowych hotelach, dziś stał się nieodzownym uzupełnieniem w najbardziej prestiżowych domach. Oprócz tego, że oferują niezrównany komfort, podgrzewacze do ręczników Stella oferują najwyższe bezpieczeństwo użytkowania dzięki wysokiej jakości zastosowanych stopów metali i precyzyjnej obróbce. Złącza są odlewane z mosiądzu i są zwymiarowane tak, aby były odporne na odkształcenia i rozszerzalność cieplną powodowane przez krążącą w nich gorącą wodę. Podgrzewacze ręczników można podłączyć zarówno do systemu grzewczego, jak i do systemu ciepłej wody sanitarnej i zapewnia radość z tego, że bielizna kąpielowa i szlafroki są zawsze ciepłe i suche.

Tagi

RUBINETTERIE STELLA, Grzejniki, klimakonwektory i nagrzewnice, Grzejniki, Grzejniki i grzejniki dekoracyjne, Grzejniki dekoracyjne, Grzejniki łazienkowe, Podgrzewacze łazienkowe, Grzejnik, klimakonwektory i nagrzewnice, grzejnik, grzejnik dekoracyjny, Podgrzewacz do ręczników, Metalowe Grzejniki, klimakonwektory i grzejniki, Stal Grzejniki, klimakonwektory i grzejniki, mosiężne grzejniki, klimakonwektory i grzejniki, grzejniki metalowe, grzejniki stalowe, grzejniki mosiężne, grzejniki ścienne, grzejniki chromowane, grzejniki poziome, grzejniki dekoracyjne metalowe, grzejniki stalowe, grzejniki dekoracyjne mosiężne, grzejniki dekoracyjne chromowane , Grzejniki dekoracyjne naścienne, Grzejniki dekoracyjne poziome, Ręczniki metalowe, Ręczniki stalowe, Ręczniki mosiężne

Napisz opinię

Naścienny chromowany podgrzewacz do ręczników Rubinetterie Stella Towel warmer

Naścienny chromowany podgrzewacz do ręczników Rubinetterie Stella Towel warmer

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek