GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Elektryczny grzejnik przenośny Olimpia Splendid CALDORAD HUMI 13 Zobacz większe

Elektryczny grzejnik przenośny Olimpia Splendid CALDORAD HUMI 13

KOD: 250sdolimpiasplendidcaldoradhumi13

ID: 221025

ProducentOlimpia Splendid

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Olimpia Splendid CALDORAD HUMI 13

Elektryczny grzejnik przenośny

Dane techniczne

250 x 625 x 590 mm

Opis

Długotrwałe ciepło i komfortowe powietrze. Caldorad 13 Humi to olejowy grzejnik elektryczny z 13 elementami grzejnymi, które wzmacniają dyfuzję i czas trwania ciepła w pomieszczeniu. Co więcej, dzięki zintegrowanemu nawilżaczowi pomaga utrzymać odpowiednią ilość wilgoci w powietrzu dla maksymalnego komfortu.

CECHY
Maksymalna moc 2500W
Sterowanie mechaniczne
Termostat bezpieczeństwa
Termostat pokojowy
Przełącznik przeciw przewróceniu
Funkcja przeciwzamrożeniowa
Zintegrowane uchwyty
Kółka
Zwijacz kabla
Zintegrowany nawilżacz o pojemności 450 ml

Tagi

OLIMPIA SPLENDID, Grzejniki, Radiatory, Fancoil i nagrzewnice, Grzejniki i grzejniki dekoracyjne, Grzejniki dekoracyjne, Grzejnik, Fancoil i nagrzewnica, Grzejnik, grzejnik dekoracyjny, Contemporary Style Radiators, Fancoil & Heaters, Contemporary Style Radiators, Electric Radiators, Mobile Radiators , Styl nowoczesny Grzejniki dekoracyjne, Grzejniki dekoracyjne elektryczne, Grzejniki dekoracyjne mobilne

Napisz opinię

Elektryczny grzejnik przenośny Olimpia Splendid CALDORAD HUMI 13

Elektryczny grzejnik przenośny Olimpia Splendid CALDORAD HUMI 13

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek