GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Podwieszany sufitowy grzejnik dekoracyjny na podczerwień Infralia BUILT-IN Zobacz większe

Podwieszany sufitowy grzejnik dekoracyjny na podczerwień Infralia BUILT-IN

KOD: 250sdinfraliabuilt-in

ID: 200718

ProducentInfralia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Infralia BUILT-IN

Podwieszany sufitowy grzejnik dekoracyjny na podczerwień

Opis

Wbudowane panele grzewcze na podczerwień to płaskie panele, które można łatwo zamontować na suficie lub ścianie. Panel grzewczy na podczerwień wygląda jak płaski ekran. Jest to grzejnik elektryczny, który działa z gniazdka ściennego. Różnica w stosunku do tradycyjnego ogrzewania elektrycznego polega na tym, że ogrzewanie na podczerwień jest znacznie bardziej wydajne i przyjemne pod względem zużycia energii i ciepła. Panele na podczerwień są stosunkowo nowe i zyskują na popularności w ostatnich latach. Ta nowa forma ogrzewania ma prawie same zalety. Wbudowane panele grzewcze na podczerwień są dostępne w różnych rozmiarach. Każdy z nich ma swoje specyficzne cechy, takie jak moc, zużycie energii itp. Panel grzewczy na podczerwień można łatwo wbudować w ścianę lub sufit, nie zajmując dużo miejsca. Każdą przestrzeń można obsługiwać oddzielnie. Możesz więc sprawić, by panele działały w pomieszczeniach, w których ktoś jest obecny. Jeśli pomieszczenie jest puste, zużycie niepotrzebnej energii można zaoszczędzić wyłączając panel grzewczy. Inny przykład: łazienka zawsze powinna być nieco cieplejsza niż reszta domu. Do tego odpowiednie są panele na podczerwień. Ciepło paneli infralia jest natychmiast odczuwalne i zapewnia przyjemne uczucie ciepła. Panel grzewczy można obsługiwać za pomocą przełącznika lub nawet timera. Jeśli nikt nie korzysta z łazienki, panel grzewczy nie musi działać.

Tagi

Infralia, Grzejniki, klimakonwektory i grzejniki, Grzejniki, Grzejniki i grzejniki dekoracyjne, Grzejniki dekoracyjne, Grzejnik, klimakonwektor i grzejnik, grzejnik, grzejnik dekoracyjny, Grzejniki w stylu współczesnym, klimakonwektory i grzejniki, Grzejniki w stylu współczesnym, Grzejniki panelowe, Grzejniki na podczerwień, Grzejniki podsufitowe, Grzejniki dekoracyjne w stylu współczesnym, Grzejniki płytowe, Grzejniki dekoracyjne na podczerwień, Grzejniki dekoracyjne podstropowe

Napisz opinię

Podwieszany sufitowy grzejnik dekoracyjny na podczerwień Infralia BUILT-IN

Podwieszany sufitowy grzejnik dekoracyjny na podczerwień Infralia BUILT-IN

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek