GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Grzejnik dekoracyjny naścienny ze stali węglowej Antrax A_25 Zobacz większe

Grzejnik dekoracyjny naścienny ze stali węglowej Antrax A_25

KOD: 250sdantraxa_25

ID: 158266

Rok produkcji2003
ProducentAntrax

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Antrax A_25

Grzejnik dekoracyjny naścienny ze stali węglowej

Opis

Grzejnik wykonany z rurowych elementów ze stali węglowej (średnica 25 mm). Występuje w różnych rozmiarach i ponad 200 kolorach. Możliwość montażu w pionie lub poziomie.

Tagi

ANTRAX, Home, Grzejniki, klimakonwektory i nagrzewnice, Grzejniki, Grzejniki i grzejniki dekoracyjne, Grzejniki dekoracyjne, Grzejnik, klimakonwektor i nagrzewnica, grzejnik, grzejnik dekoracyjny, Grzejniki w stylu współczesnym, klimakonwektory i nagrzewnice, Grzejniki dekoracyjne, klimakonwektory i nagrzewnice, Grzejniki metalowe, klimakonwektory i grzejniki, grzejniki stalowe, klimakonwektory i grzejniki, grzejniki ze stali węglowej, klimakonwektory i grzejniki, grzejniki współczesne, grzejniki projektowe, grzejniki metalowe, grzejniki stalowe, grzejniki ze stali węglowej, grzejniki ścienne, grzejniki poziome, Styl Współczesny Grzejniki dekoracyjne Design Grzejniki dekoracyjne Metal Grzejniki dekoracyjne Stal Grzejniki dekoracyjne Stal węglowa Grzejniki dekoracyjne naścienne Grzejniki dekoracyjne poziome

Napisz opinię

Grzejnik dekoracyjny naścienny ze stali węglowej Antrax A_25

Grzejnik dekoracyjny naścienny ze stali węglowej Antrax A_25

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek