GOBELIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Włókno mineralne Tkanina gobelinowa I-Mesh I-MESH® CONTEMPORARY TAPESTRIES Zobacz większe

Włókno mineralne Tkanina gobelinowa I-Mesh I-MESH® CONTEMPORARY TAPESTRIES

KOD: 250sdi-meshi-mesh®contemporarytapestries

ID: 199662

ProducentI-Mesh

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
I-Mesh I-MESH® CONTEMPORARY TAPESTRIES

Włókno mineralne Tkanina gobelinowa

Dane techniczne

Niestandardowe

Opis

Klasyczna, wyraźnie inspirowana francuskim artystą Morelletem. Idealnie nadaje się do paneli napiętych w kierunkach ortogonalnych lub do płaskich zasłon.

Właściwości techniczne:
Przepuszczalność: 47 %
Gwarancja: 10 lat
Odporność ogniowa: B-s1-d0 (normy UE); Klasa A (standardy ASTM)

Funkcje konfigurowalne:
Zmień projekt: Możesz swobodnie projektować unikalne wzory i spełniać wszystkie specjalne wymagania swoich klientów. Jeśli czas się skończy, przejrzyj projekty z naszej kolekcji i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
Zmień skalę wzoru: Jesteśmy do dyspozycji, aby zaproponować najlepszą możliwą kombinację i-Mesh, na przykład przezroczystość lub okluzję? Możemy dowolnie skalować projekt, gęstszy, aby zapewnić większą prywatność lub lżejszy, aby zapewnić większą przepuszczalność.
Zmień włókna: Proponujemy sześć podstawowych kolorów, które są naturalnymi kolorami włókien. Biel, czerń, złoto, miedź, brąz i szampan: wybierz wspaniały monochromatyczny wzór lub niesamowitą mieszankę.

Tagi

i-Mesh, Sztuka i druki, Gobeliny, Gobeliny, Gobeliny w stylu współczesnym, Gobeliny z włókien mineralnych, Inne materiały Gobeliny, arte, arte contepmoranea, quadri

Napisz opinię

Włókno mineralne Tkanina gobelinowa I-Mesh I-MESH® CONTEMPORARY TAPESTRIES

Włókno mineralne Tkanina gobelinowa I-Mesh I-MESH® CONTEMPORARY TAPESTRIES

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek