GŁOWICA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Głowica prysznicowa z ramieniem do montażu na ścianie Fantini Rubinetti Wall-mounted overhead shower Zobacz większe

Głowica prysznicowa z ramieniem do montażu na ścianie Fantini Rubinetti Wall-mounted overhead shower

KOD: 250sdfantinirubinettiwall-mountedoverheadshower

ID: 183197

ProjektantStudio C&P
ProducentFantini Rubinetti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fantini Rubinetti Wall-mounted overhead shower

Głowica prysznicowa z ramieniem do montażu na ścianie

Opis

Szeroka gama głowic prysznicowych Fantini ze wszystkimi ich różnorodnymi wariantami oferuje możliwość spersonalizowanego samopoczucia, tak jak w nowoczesnym spa.

Tagi

Fantini Rubinetti, Studio C&P, Głowice prysznicowe, Prysznice i wanny, Baterie łazienkowe, Głowica prysznicowa, Styl współczesny Głowice prysznicowe, Głowice prysznicowe metalowe, Głowice prysznicowe z mosiądzu, Głowice prysznicowe z mosiądzu chromowanego, Głowice prysznicowe z ramieniem, Głowice prysznicowe naścienne, 1- spray Głowice prysznicowe, Chromowane Głowice prysznicowe, Deszczownice

Napisz opinię

Głowica prysznicowa z ramieniem do montażu na ścianie Fantini Rubinetti Wall-mounted overhead shower

Głowica prysznicowa z ramieniem do montażu na ścianie Fantini Rubinetti Wall-mounted overhead shower

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek