FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann Jolly Cantilever chair Zobacz większe

Wittmann Jolly Cantilever chair

KOD: 200sd5738

ID: 255465

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Projekt Jana Armgardta spełnia naturalne pragnienie zaufanego wysokiego oparcia z sugestią skrzydeł. Jolly to mebel, który emanuje solidnością i bezpieczeństwem, schronieniem i ochroną. Nuta kształtu muszli w połączeniu ze skoordynowanymi promieniami i ukośnymi liniami wzmacnia to wrażenie i tworzy spójną całość. Jednocześnie małe wymiary i wersja wspornikowa pasują do nowoczesnego stylu życia i zapewniają pewną lekkość. Obrotowa podstawa poszerza zakres potencjalnych zastosowań.
Jan Armgardt z powodzeniem połączył tradycję z nowoczesnością w utworze, który jest klasyczny, ale na wskroś współczesny. Jak zawsze szczególną uwagę zwrócono na staranne szycie i kunszt.
Za ten model Wittmann otrzymał nagrodę Red Dot Award 2006 za projekt produktu.

Kwintesencja krzesła wspornikowego – aktualizacja klasycznego krzesła Jolly z wysokim oparciem autorstwa Jana Armgardta, które nadal jest najpopularniejszym krzesłem w kolekcji Wittmann dziesięć lat po tym, jak pojawiło się po raz pierwszy i otrzymało nagrodę Red Dot Award. Dzięki zharmonizowanym proporcjom i płynnym liniom Jolly jest archetypem współczesnego krzesła ze skrzydlatym oparciem.
Krzesło Jolly Cantilever: dł. 89 x szer. 67 x wys. 103 cm (wysokość siedziska 40 cm)

Napisz opinię

Wittmann Jolly Cantilever chair

Wittmann Jolly Cantilever chair

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek