ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann Jolly Cantilever stool Zobacz większe

Wittmann Jolly Cantilever stool

KOD: 200sd5737

ID: 255464

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Projekt Jana Armgardta spełnia naturalne pragnienie zaufanego wysokiego oparcia z sugestią skrzydeł. Jolly to mebel, który emanuje solidnością i bezpieczeństwem, schronieniem i ochroną. Nuta kształtu muszli w połączeniu ze skoordynowanymi promieniami i ukośnymi liniami wzmacnia to wrażenie i tworzy spójną całość. Jednocześnie małe wymiary i wersja wspornikowa pasują do nowoczesnego stylu życia i zapewniają pewną lekkość. Obrotowa podstawa poszerza zakres potencjalnych zastosowań.
Jan Armgardt z powodzeniem połączył tradycję z nowoczesnością w utworze, który jest klasyczny, ale na wskroś współczesny. Jak zawsze szczególną uwagę zwrócono na staranne szycie i kunszt.
Za ten model Wittmann otrzymał nagrodę Red Dot Award 2006 za projekt produktu.

Zdobywca nagrody Red Dot za projekt produktu w 2006 roku – i nie bez powodu. To krzesło wspornikowe projektu Jana Armgardta idealnie wpasowuje się w potrzeby współczesnego życia. Odrobina kształtu muszli w połączeniu ze skoordynowanymi promieniami i pochyłymi liniami wzmacnia to wrażenie i tworzy spójną całość. Wybór różnych wzorów taboretów zapewnia harmonijny kontrapunkt.
Taboret Jolly na wsporniku: dł. 58 x szer. 54 x wys. 41 cm

Napisz opinię

Wittmann Jolly Cantilever stool

Wittmann Jolly Cantilever stool

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek