FOTELE, PUFY I PODNÓŻKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel ogrodowy z litego drewna z podłokietnikami Sculpture Générale MUSKOKA Zobacz większe

Fotel ogrodowy z litego drewna z podłokietnikami Sculpture Générale MUSKOKA

KOD: 250sdADK001

ID: 235692

Rok produkcji2020
ProjektantHervé Jullian
ProducentSculpture Générale

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Sculpture Générale MUSKOKA

Fotel ogrodowy z litego drewna z podłokietnikami

Dane techniczne

100 x 76 x 88 cm (dł. x dł. x wys.)
H siedziska 32,5 cm (h1)
Szerokość siedziska 50 cm (l1)
Grubość drewna 50 cm
21 kg

Opis

Łącząc tradycję i współczesność, model MUSKOKA wymyślony przez Sculpture Générale ponownie odwiedza Adirondack z przyjaznymi i otaczającymi krzywymi, tworząc niezwykle wygodne siedzenie.
Muskoka jest dla wszystkich estetów, którzy lubią kontemplować krajobrazy, łatwo kojarząc ich morską lub górską atmosferę, ogrody, tarasy i baseny.
Całkowicie ręcznie wykonany w Jurze, każde siedzenie jest wyjątkowe; jest ponumerowany, ostemplowany i udokumentowany.
Fotelik wyposażony jest w pokrowiec ochronny do zimowania i zdejmowane kółka ułatwiające przemieszczanie.
MUSKOKA wykonana jest z litego drewna robinii akacjowej (Robinia pseudoacacia); odporne na gnicie i trwałe drewno; całkowicie nadaje się do użytku na zewnątrz, pod warunkiem częstego lub stałego nawilżania.
Drewno robinii akacjowej pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Jest to odpowiedzialne i zrównoważone rozwiązanie o takich samych parametrach jak drewno tropikalne.

Tagi

Sculpture Générale, Meble ogrodowe, Fotele ogrodowe, Leżaki, Fotel ogrodowy, Leżak, Fotele ogrodowe w stylu współczesnym, Fotele ogrodowe z drewna, Fotele ogrodowe z litego drewna, Fotele ogrodowe z akacji, Fotele ogrodowe Robinia, Fotele ogrodowe z podłokietnikami, Leżaki w stylu współczesnym, Leżaki z drewna, Leżaki z litego drewna, Leżaki z akacji, Leżaki Robinia, Leżaki z podłokietnikami, Krzesło Adirondack, Fotel Adirondack, Krzesło wypoczynkowe, Krzesło wypoczynkowe na zewnątrz, Czarna szarańcza, Krzesło ogrodowe, Krzesło drewniane

Napisz opinię

Fotel ogrodowy z litego drewna z podłokietnikami Sculpture Générale MUSKOKA

Fotel ogrodowy z litego drewna z podłokietnikami Sculpture Générale MUSKOKA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek