FOTELE, PUFY I PODNÓŻKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel ogrodowy z aluminium i liny polipropylenowej z podłokietnikami Pedrali REVA/2_P Zobacz większe

Fotel ogrodowy z aluminium i liny polipropylenowej z podłokietnikami Pedrali REVA/2_P

KOD: 250sdpedralireva/2_p

ID: 223080

Rok produkcji2020
ProjektantPatrick Jouin
ProducentPedrali

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Pedrali REVA/2_P

Fotel ogrodowy z aluminium i liny polipropylenowej z podłokietnikami

Opis

Dzięki miękkim liniom i dużym rozmiarom kolekcja Reva outdoor oferuje relaksującą, marzycielską atmosferę odzwierciedloną w samej nazwie kolekcji, która została wzbogacona o nową wersję: Reva Twist.
Elegancka trzyosobowa sofa i fotel wypoczynkowy mają cztery zwężające się nogi z odlewanego ciśnieniowo aluminium, umieszczone na krańcach ramy obwodowej z wytłaczanego aluminium.
Stalowe oparcie i podłokietniki są utkane z płaskiej liny z odpornego na warunki atmosferyczne polipropylenu, aby uzyskać bardziej naturalny wygląd.
Miękkie poduszki spoczywają na ramie dla większego komfortu.
Oparcie i podłokietniki są zdejmowane i można je sztaplować.

Tagi

Pedrali, Patrick Jouin, Reva Twist, Meble ogrodowe, Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe w stylu współczesnym, Fotele ogrodowe z tkaniny, Fotele ogrodowe z aluminium, Fotele ogrodowe z metalu, Włókno syntetyczne Fotele ogrodowe, Polipropylen Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe z podłokietnikami, Ogród tapicerowany fotele, krzesła zewnętrzne dla gości

Napisz opinię

Fotel ogrodowy z aluminium i liny polipropylenowej z podłokietnikami Pedrali REVA/2_P

Fotel ogrodowy z aluminium i liny polipropylenowej z podłokietnikami Pedrali REVA/2_P

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek