FOTELE, PUFY I PODNÓŻKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel ogrodowy stalowy Nola Industrier Kaskad Zobacz większe

Fotel ogrodowy stalowy Nola Industrier Kaskad

KOD: 250sdnolaindustrierkaskad

ID: 218735

Rok produkcji2012
ProjektantBjörn Dahlström
ProducentNola Industrier

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Nola Industrier Kaskad

Fotel ogrodowy stalowy

Dane techniczne

Szerokość: 70 cm
Głębokość: 77,5 cm
Wysokość: 88 cm
Wysokość siedziska: 43,5 cm
Waga: 12 kg

Opis

Wielokrotnie nagradzany fotel Kaskad został zainspirowany ruchem wody wznoszącej się nad bystrzami. Wykonany ze wstążek zakrzywionej stali przymocowanych do konturowej ramy, płynna forma krzesła i płynne linie przypominają kształty powszechnie używane we współczesnej sztuce bardziej niż we wzornictwie przemysłowym. Fotel jest bezobsługowy, ergonomiczny i można go sztaplować. Fotel, który został wprowadzony na rynek przez Nolę w 2011 roku, przez lata był nagradzany takimi nagrodami, jak Swedish Design S Award czy Red Dot Design Award Winner.

Tagi

Nola Industrier, Kaskad, Meble ogrodowe, Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe w stylu współczesnym, Fotele ogrodowe Design, Fotele ogrodowe metalowe, Fotele ogrodowe stalowe, Fotele ogrodowe Sled Base, Fotele ogrodowe do układania w stos, Fotele ogrodowe z podłokietnikami, Design S, Meble, Przemysłowe, wewnętrzne, zewnętrzne, produkt

Napisz opinię

Fotel ogrodowy stalowy Nola Industrier Kaskad

Fotel ogrodowy stalowy Nola Industrier Kaskad

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek