FOTELE, PUFY I PODNÓŻKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Narożny fotel ogrodowy z tkaniny Gart Puffone Zobacz większe

Narożny fotel ogrodowy z tkaniny Gart Puffone

KOD: 250sdgartpuffone

ID: 189861

ProjektantGart Creative Lab
ProducentGart
CenaCena od 844.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Gart Puffone

Narożny fotel ogrodowy z tkaniny

Dane techniczne

7,5 kg

Opis

Nieusuwalna pokrywa.
Wykonany z tkaniny.

Tkanina:
SLING basic
SLING extra
HERITAGE
LIPARI
SALINA
BLEND
SABBIA

Sofy, fotele i szezlongi - klasyczne, skośne, z podłokietnikami i pufami o różnej wielkości. Łączy je wysoki poziom komfortu. Atrakcyjne i kręte kształty mają Cię przywrócić. Ergonomia bez struktury i tylko wysokiej jakości tekstylia, które przykrywają maleńkie kulki styropianu.

Tagi

GART, Puffone, Meble ogrodowe, Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe w stylu współczesnym, Fotele ogrodowe z tkaniny, Worki ogrodowe, Narożne Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe tapicerowane

Napisz opinię

Narożny fotel ogrodowy z tkaniny Gart Puffone

Narożny fotel ogrodowy z tkaniny Gart Puffone

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek