FOTELE, PUFY I PODNÓŻKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel ogrodowy z polietylenu Diabla Clip Zobacz większe

Fotel ogrodowy z polietylenu Diabla Clip

KOD: 250sddiablaclip

ID: 175855

Rok produkcji2009
ProjektantJosé Antonio Gandía-Blasco
ProducentDiabla
CenaCena od 325.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Diabla Clip

Fotel ogrodowy z polietylenu

Dane techniczne

55x74x57h cm / 22"x29"x22"h
Siedzisko: 19h cm / 7"h

Opis

To nasza kolekcja Clip, jedna z najbardziej pomysłowych kolekcji Diabla, ponieważ pozwala stworzyć całą gamę różnych mebli za pomocą zaledwie dwóch elementów. Na przykład, dodając stolik do tego zewnętrznego fotela jako podnóżka, staje się on leżakiem. A jeśli zamienisz kilka z tych dwóch elementów w rzędzie, otrzymasz sofę z dowolną liczbą miejsc. Za wyglądem spontanicznych pociągnięć kryje się bardzo dokładnie przestudiowany projekt.

Wykonane z formowanego rotacyjnie polietylenu w 100% nadającego się do recyklingu.
Kolory: biały, różowy, czerwony, szary, antracyt, oliwkowa zieleń, piasek i brąz.

Tagi

Diabla, José Antonio Gandía-Blasco, Klip, Meble ogrodowe, Fotele ogrodowe, fotel ogrodowy, Fotele ogrodowe w stylu współczesnym, Fotele ogrodowe z tworzywa sztucznego, Fotele ogrodowe z polietylenu (PE)

Napisz opinię

Fotel ogrodowy z polietylenu Diabla Clip

Fotel ogrodowy z polietylenu Diabla Clip

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek