FOTELE, PUFY I PODNÓŻKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel ogrodowy ze zdejmowanym pokrowcem z podłokietnikami De Padova Yak Outdoor Zobacz większe

Fotel ogrodowy ze zdejmowanym pokrowcem z podłokietnikami De Padova Yak Outdoor

KOD: 250sddepadovayakoutdoor

ID: 174453

Rok produkcji2019
ProjektantLucidiPevere
ProducentDe Padova

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




De Padova Yak Outdoor

Fotel ogrodowy ze zdejmowanym pokrowcem z podłokietnikami

Opis

Kultowy i udany projekt, Yak jest teraz proponowany do użytku na zewnątrz dzięki materiałom odpowiednim do użytku zewnętrznego. Oparcie i podłokietniki są wykonane z wodoodpornej tkaniny i wsparte na ramie ze stali w kolorze czarnym matowym. Płócienne poduszki siedziska są wodoodporne i zakrywają elastyczne paski. Sofa dostępna jest w różnych wymiarach, a dopełnieniem kolekcji jest fotel.

CECHY TECHNICZNE
Fotel i dwuosobowa lub więcej kanapa. Rama: stal malowana proszkowo z elastycznymi paskami. Nogi i opaski z naturalnego litego drewna tekowego, wykończone olejem. Korpus zewnętrzny z tkanej przędzy polietylenowej. Wyściółka siedziska, oparcia i podłokietników wykonana z włókna poliestrowego ze wsparciem ze spienionego poliuretanu, pokryta wodoodporną tkaniną. Dwustronne poduszki do siedzenia: z jednej strony miękkie, z drugiej twardsze.
Zdejmowany pokrowiec zewnętrzny z wodoodpornej tkaniny.

Tagi

DE PADOVA, LucidiPevere, Yak Outdoor, Meble ogrodowe, Fotele ogrodowe, fotel ogrodowy, Fotele ogrodowe w stylu współczesnym, Fotele ogrodowe z tkaniny, Fotele ogrodowe z podłokietnikami, Fotele ogrodowe ze zdejmowaną pokrywą, Fotele ogrodowe tapicerowane

Napisz opinię

Fotel ogrodowy ze zdejmowanym pokrowcem z podłokietnikami De Padova Yak Outdoor

Fotel ogrodowy ze zdejmowanym pokrowcem z podłokietnikami De Padova Yak Outdoor

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek