FOTELE, PUFY I PODNÓŻKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel ogrodowy tapicerowany Atmosphera Twiga Zobacz większe

Fotel ogrodowy tapicerowany Atmosphera Twiga

KOD: 250sdTW.PL

ID: 161609

Rok produkcji2007
ProjektantAtmosphera Creative Lab
ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Atmosphera Twiga

Fotel ogrodowy tapicerowany

Dane techniczne

D. 103 x H. 64 cm - H siedzisko 42 cm
15 kg

Opis

Ramy aluminiowe malowane farbą epoksydową do użytku na zewnątrz. Mata z ekstrudowanego polietylenu, wodoodporna, ręcznie tkana. Zmywalny, lekki, miękki, nadający się do recyklingu, odporny na wodę, sól, promienie UV, śnieg i niepogodę.

Objętość: 0,85 m3
Wysokość siedziska: 42 cm

Kolekcja inspirowana Afryką i przez kolory piaszczystych ziem. TWIGA to dynamiczna, wszechstronna kolekcja, dzięki różnym niuansom, które z łatwością dopasowują się do każdego niuansu.

Tagi

Atmosphera, Twiga, Meble ogrodowe, Fotele ogrodowe, Fotel ogrodowy, Fotele ogrodowe w stylu współczesnym, Fotele ogrodowe z tworzywa sztucznego, Polietylen (PE) Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe z podłokietnikami, Fotele ogrodowe tapicerowane

Napisz opinię

Fotel ogrodowy tapicerowany Atmosphera Twiga

Fotel ogrodowy tapicerowany Atmosphera Twiga

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek