FOTELE, PUFY I PODNÓŻKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel z podłokietnikami na płozach Atmosphera Qubik Zobacz większe

Fotel z podłokietnikami na płozach Atmosphera Qubik

KOD: 250sdQU.PL

ID: 161584

Rok produkcji2015
ProjektantAtmosphera Creative Lab
ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Atmosphera Qubik

Fotel z podłokietnikami na płozach

Dane techniczne

78 x 83 x 76 cm - siedzisko H 46 cm
12 kg

Opis

Qubik ma proste i czyste kształty, które odwracają koncepcję kompozycji.
Boki Cube ewoluują w podłokietniki z detalami z drewna teakowego, w oparcia wykonane z blachy i siedziska, w których można się porzucić.
Nieoczekiwany melanż pomiędzy rygorystycznymi i głębokimi liniami projektuje zestaw wypoczynkowy QUBIK. Związek między bryłami a pustkami opisuje strukturę grafitową lub białą.

Objętość: 0,50 m3

Spółgłoska może zmienić charakter sześcianu: Qubik
ma proste i czyste kształty, które odwrócić koncepcję kompozycji.
Boki Cube ewoluują w podłokietniki z detalami z drewna teakowego, w oparcia wykonane z blachy i siedziska, w których można się porzucić.

Tagi

Atmosphera, Qubik, Meble ogrodowe, Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe w stylu współczesnym, Fotele ogrodowe z tkaniny, Fotele ogrodowe z tkaniny, Fotele ogrodowe z metalu, Aluminium malowane proszkowo Fotele ogrodowe, Sled Base Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe z podłokietnikami, Fotele ogrodowe tapicerowane

Napisz opinię

Fotel z podłokietnikami na płozach Atmosphera Qubik

Fotel z podłokietnikami na płozach Atmosphera Qubik

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek