FOTEL BIUROWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło z wysokim oparciem o regulowanej wysokości Vaghi Viva Executive Zobacz większe

Krzesło z wysokim oparciem o regulowanej wysokości Vaghi Viva Executive

KOD: 250sdVIS8/VBS8

ID: 241759

ProjektantOrlandini Design
ProducentVaghi
CenaCena od 1041.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vaghi Viva Executive

Krzesło z wysokim oparciem o regulowanej wysokości

Dane techniczne

68x68x H 121,5/133,5 cm - H siedziska: 42/54 cm

Opis

Viva Executive to rozkładany fotel z wysokim oparciem, siedzisko z regulacją obrotu i wysokości, stałe tapicerowane podłokietniki, aluminiowa podstawa, gumowe kółka.

Tapicerka z tkaniny lub skóry.

CERTYFIKATY
DL 81/80 / EN 1335

Tagi

VAGHI, Orlandini Design, Viva Executive, Meble biurowe, Krzesła Executive, Krzesła Executive, Krzesła Executive w stylu współczesnym, Krzesła Executive Fabric, Krzesła Executive Recliner, Krzesła Executive z kółkami, Krzesła obrotowe Executive, Krzesła Executive z podłokietnikami, Krzesła Executive z wysokim oparciem, Krzesła Executive z zagłówkiem, Krzesła Executive z regulacją wysokości, Krzesła Executive z podstawą 5-ramienną

Napisz opinię

Krzesło z wysokim oparciem o regulowanej wysokości Vaghi Viva Executive

Krzesło z wysokim oparciem o regulowanej wysokości Vaghi Viva Executive

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek