FOTEL BIUROWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło z wysokim oparciem i pięcioramienną podstawą Linea Fabbrica Wrap Plus Zobacz większe

Krzesło z wysokim oparciem i pięcioramienną podstawą Linea Fabbrica Wrap Plus

KOD: 250sdlineafabbricawrapplus

ID: 209668

ProjektantFabio Di Bartolomei
ProducentLinea Fabbrica

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Linea Fabbrica Wrap Plus

Krzesło z wysokim oparciem i pięcioramienną podstawą

Opis

Wrap Plus - Krzesło wykonawcze o miękkich kształtach i umiejętnie pikowanym wykończeniu.
Arcydzieło kunsztu, w którym formy są rysowane z niezwykłą starannością i łagodzone przez starannie dobrane wykończenia.

Tagi

Linea Fabbrica, Fabio Di Bartolomei, Wrap Plus, Meble biurowe, Krzesła wykonawcze, Krzesła wykonawcze, Krzesła wykonawcze w stylu współczesnym, Krzesła wykonawcze ze skóry, Krzesła wykonawcze z tkaniny, Krzesła wykonawcze z materiału syntetycznego, Sztuczna skóra Krzesła wykonawcze, Krzesła wykonawcze z kółkami, Krzesła biurowe obrotowe , Krzesła Executive z podłokietnikami, Krzesła Executive z wysokim oparciem, Krzesła Executive z zagłówkiem, Krzesła Executive z regulacją wysokości, Krzesła Executive z podstawą 5-ramienną

Napisz opinię

Krzesło z wysokim oparciem i pięcioramienną podstawą Linea Fabbrica Wrap Plus

Krzesło z wysokim oparciem i pięcioramienną podstawą Linea Fabbrica Wrap Plus

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek