DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Kelly Wearstler TRACERY Zobacz większe

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Kelly Wearstler TRACERY

KOD: 250sdRC4278

ID: 204489

ProjektantKelly Wearstler
ProducentKelly Wearstler

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kelly Wearstler TRACERY

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany

Dane techniczne

6' x 9'
8' x 10'
9' x 12'
10' x 14'

Opis

Czerpiąc inspirację z naturalnych żyłek kamienia i marmuru, organiczna linia TRACERY przesuwa się i migocze, gdy światło pada na jedwabne nici. Tło to tybetańska wełna z motywem połyskującego jedwabiu. Tracery jest dostępny w trzech ponadczasowych wersjach kolorystycznych: oryginalnej Taupe, Gold i Dove.

Tagi

Kelly Wearstler, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany tkaninowe, Dywany wełniane, Dywany jedwabne, Dywany prostokątne, Dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Kelly Wearstler TRACERY

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Kelly Wearstler TRACERY

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek