DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Kelly Wearstler CHANNELS Zobacz większe

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Kelly Wearstler CHANNELS

KOD: 250sdRC8061,RC8068

ID: 204487

ProjektantKelly Wearstler
ProducentKelly Wearstler

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kelly Wearstler CHANNELS

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany

Dane techniczne

6' x 9'
8' x 10'
9' x 12'
10' x 14'

Opis

Organiczne i abstrakcyjne, KANAŁY łączą estetykę sztuki z ekspresyjnym projektem graficznym. Dywan zamienia ręcznie malowane pociągnięcia pędzlem w żywe jedwabne paski na tle z tybetańskiej wełny. Celowo swobodne krawędzie linii oddają odręczny charakter dzieła sztuki.

Tagi

Kelly Wearstler, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany tkaninowe, Dywany wełniane, Dywany jedwabne, Dywany prostokątne, Dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Kelly Wearstler CHANNELS

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Kelly Wearstler CHANNELS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek