DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Kelly Wearstler BRAVADO RUNNER Zobacz większe

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Kelly Wearstler BRAVADO RUNNER

KOD: 250sdRC8066

ID: 204485

ProjektantKelly Wearstler
ProducentKelly Wearstler

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kelly Wearstler BRAVADO RUNNER

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany

Dane techniczne

2'9" x 10'
2'9" x 12'
2'9" x 14'

Opis

BRAVADO to graficzny, kanciasty wzór, skontrastowany połączeniem motywów grafitu i wełny w kolorze kości słoniowej. Projekt jest prosty i efektowny oraz odzwierciedla charakterystyczną nowoczesną estetykę.

Ręcznie tkana wełna tybetańska (100 węzłów).

Tagi

Kelly Wearstler, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z tkaniny, Dywany wełniane, Dywany prostokątne, Dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Kelly Wearstler BRAVADO RUNNER

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Kelly Wearstler BRAVADO RUNNER

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek