DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Nord Zobacz większe

Prostokątny dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Nord

KOD: 250sd50800,50802

ID: 197164

Rok produkcji2020
ProjektantMagnus Voll Mathiassen
ProducentHeymat

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Heymat Nord

Prostokątny dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu

Dane techniczne

60 x 85 cm
85 x 115 cm

Opis

Wiele osób podróżuje daleko, aby rzucić okiem na zdumiewającą zorzę polarną, ale z Nord nie musisz podróżować dalej niż do własnego domu. Organiczny wzór maty w pięknych odcieniach zieleni i błękitu odtwarza magiczny widok zorzy polarnej każdego dnia na wyciągnięcie ręki. Nord został zaprojektowany przez Magnusa Volla Mathiassena.

Włosie wykonane jest w 100% z przetworzonego plastiku z antypoślizgowym podkładem z gumy nitrylowej. Jakością odpowiada mata przemysłowa o dużej chłonności.
Regularnie odkurzaj matę. Matę można prać w temperaturze 60°C w domowej pralce.
Spełnia normę EN ISO 9239-1.
Heymat nie zawiera żadnych substancji zaburzających funkcjonowanie układu hormonalnego ani rakotwórczych

Tagi

Heymat, Magnus Voll Mathiassen, Nord, Dywany, Tekstylia i chodniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z materiałów z recyklingu, Inne materiały Dywany, Dywany wzorzyste, Dywany prostokątne

Napisz opinię

Prostokątny dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Nord

Prostokątny dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Nord

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek