DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły dywanik w paski z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Løype Zobacz większe

Okrągły dywanik w paski z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Løype

KOD: 250sdheymatløype

ID: 197156

Rok produkcji2019
ProjektantVera & Kyte
ProducentHeymat
CenaCena od 283.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Heymat Løype

Okrągły dywanik w paski z materiału pochodzącego z recyklingu

Dane techniczne

Ø 100 cm
Ø 150 cm
Ø 195 cm

Opis

Uniwersalne i ponadczasowe kolory Løype zapewniają długowieczność, a jednocześnie dobrze komponują się z modnymi paletami współczesnych wnętrz. Melanżowe niuanse skutecznie ukrywają brud i brud, a antypoślizgowy spód maty z gumy nitrylowej zapewnia stabilność.

Løype Breezy Beige, Stormy Blue, Cloudy Grey i Sunny Yellow są inspirowane świeżymi trasami narciarstwa biegowego. Trasa narciarska przecina matę w prosty, graficzny wzór, tworząc piękny dialog między światłem a cieniem. Rezultat jest zarówno klasyczny, jak i nowoczesny, z melanżowymi odcieniami skutecznie ukrywającymi ziarnistość i brud. Solidny przedmiot codziennego użytku! Maty zostały zaprojektowane przez Vera & Kyte.

Włosie wykonane jest w 100% z przetworzonego plastiku z antypoślizgowym podkładem z gumy nitrylowej. Jakością odpowiada mata przemysłowa o dużej chłonności.
Regularnie odkurzaj matę. Matę można prać w temperaturze 60°C w domowej pralce.
Spełnia normę EN ISO 9239-1.
Heymat nie zawiera żadnych substancji zaburzających gospodarkę hormonalną ani substancji rakotwórczych.

Tagi

Heymat, Vera & Kyte, Løype, Dywany, Tekstylia i chodniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z materiałów pochodzących z recyklingu, Inne materiały Dywany, Dywany w paski, Dywany okrągłe

Napisz opinię

Okrągły dywanik w paski z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Løype

Okrągły dywanik w paski z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Løype

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek