DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Dywanik z materiału z recyklingu o geometrycznych kształtach Heymat Blåne SUMMER Zobacz większe

Dywanik z materiału z recyklingu o geometrycznych kształtach Heymat Blåne SUMMER

KOD: 250sd50530,50532,50534

ID: 197134

ProjektantCaroline Olsson
ProducentHeymat

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Heymat Blåne SUMMER

Dywanik z materiału z recyklingu o geometrycznych kształtach

Dane techniczne

60 x 85 cm
85 x 115 cm
85 x 150 cm

Opis

Blåne Summer przywołuje orzeźwiającą atmosferę letnich gór porośniętych zielenią, z malutkimi jodłami przylegającymi do linii drzew. Srebrzyste szczyty i bujna roślinność ożywają dzięki czystym, geometrycznym kształtom, zapewniając delikatne powitanie w domu. Blåne Summer jest częścią kolekcji Blåne, która składa się również z Blåne Winter, Blåne Spring i Blåne Fall. Maty zaprojektowała Caroline Olsson.

Włosie wykonane jest w 100% z przetworzonego plastiku z antypoślizgowym podkładem z gumy nitrylowej. Jakością odpowiada mata przemysłowa o dużej chłonności.
Regularnie odkurzaj matę. Matę można prać w temperaturze 60°C w domowej pralce.
Spełnia normę EN ISO 9239-1.
Heymat nie zawiera żadnych substancji zaburzających funkcjonowanie układu hormonalnego ani rakotwórczych

Tagi

Heymat, Caroline Olsson, Blåne, Dywany, Tekstylia i chodniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z materiałów pochodzących z recyklingu, Inne materiały Dywany, Dywany o geometrycznych kształtach, Dywany prostokątne

Napisz opinię

Dywanik z materiału z recyklingu o geometrycznych kształtach Heymat Blåne SUMMER

Dywanik z materiału z recyklingu o geometrycznych kształtach Heymat Blåne SUMMER

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek