DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Å: FRODIG Zobacz większe

Prostokątny dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Å: FRODIG

KOD: 250sd50810,50812,50814

ID: 197130

Rok produkcji2020
ProjektantMagnus Voll Mathiassen
ProducentHeymat

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Heymat Å: FRODIG

Prostokątny dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu

Dane techniczne

60 x 85 cm
85 x 115 cm
85 x 150 cm

Opis

Å: Frodig to abstrakcyjna interpretacja rzeki, która ożywia miasta, ludzi i przyrodę. Tam, gdzie rzeka płynie dziko, roślinność jest zwykle bogata, co ilustrują zielone odcienie organicznego wzoru. Podobnie jak rzeka, mata jest użyteczna i piękna. Å: Frodig jest częścią kolekcji Å, na którą składa się również Å: Midnatt. Maty zaprojektował Magnus Voll Mathiassen.

Włosie wykonane jest w 100% z przetworzonego plastiku z antypoślizgowym podkładem z gumy nitrylowej. Jakością odpowiada mata przemysłowa o dużej chłonności.
Regularnie odkurzaj matę. Matę można prać w temperaturze 60°C w domowej pralce.
Spełnia normę EN ISO 9239-1.
Heymat nie zawiera żadnych substancji zaburzających funkcjonowanie układu hormonalnego ani rakotwórczych

Tagi

Heymat, Magnus Voll Mathiassen, Å, Dywany, Tekstylia i chodniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z materiałów pochodzących z recyklingu, Inne materiały Dywany, Dywany wzorzyste, Dywany prostokątne

Napisz opinię

Prostokątny dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Å: FRODIG

Prostokątny dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Å: FRODIG

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek