DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny dywanik z tkaniny EMKO LIETUVA Zobacz większe

Prostokątny dywanik z tkaniny EMKO LIETUVA

KOD: 250sdemkolietuva

ID: 179893

Rok produkcji2015
ProjektantWhynot
ProducentEMKO
CenaCena od 2305.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
EMKO LIETUVA

Prostokątny dywanik z tkaniny

Dane techniczne

1700 x 2600 mm

Opis

DLACZEGO NIE! zespół projektowy stworzył dywan LIETUVA zainspirowany litewską tożsamością – jej starożytnymi tradycjami, kolorami, ubiorem i rękodziełem. Jednym z unikalnych litewskich elementów rzemieślniczych jest kolorowy, tkany pasek, używany niegdyś w strojach narodowych. Różne przędze przeplatają się ze sobą i tworzą geometryczne wzory, a stylizowane kwiaty kończą się eleganckimi zestawieniami kolorystycznymi. W dywanie te artystyczne znaki są używane obok współczesnego nowoczesnego rękodzieła lnianego, łącząc akcent litewskiego ducha. LIETUVA jest dostępna w różnych kolorach, które definiują litewską przyrodę: błękit jezior i zimowy mróz; jasne szarości odbijające niebo; zieleń lasów kontrastuje z dzikimi wydmami. Odbicie Litwy przedstawione na dywanie LIETUVA.

Tagi

EMKO, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z tkaniny, Dywany lniane, Dywany o geometrycznych kształtach, Dywany prostokątne

Napisz opinię

Prostokątny dywanik z tkaniny EMKO LIETUVA

Prostokątny dywanik z tkaniny EMKO LIETUVA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek