DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kwadratowy dywanik lniany EMKO CHAOS Zobacz większe

Kwadratowy dywanik lniany EMKO CHAOS

KOD: 250sdemkochaos

ID: 179892

Rok produkcji2019
ProjektantAudrone Drungilaite
ProducentEMKO
CenaCena od 5512.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
EMKO CHAOS

Kwadratowy dywanik lniany

Dane techniczne

2500x2500xH25mm, 38 kg
2000x2000xH25mm, 33 kg

Opis

Najlepsze imprezy zwykle zostawiają nas z chaosem i konfetti na podłodze. I podobnie jak wspaniałe wspomnienia, które czerpiemy z takich uroczystości, lniany dywan Chaos wniesie radość i szczęście w Twoje codzienne życie. Jednak przedmiot jest wykonany z resztek przędzy z branży dywaników. Spód tego lnianego dywanu jest ręcznie tuftowany jednokolorową przędzą, a następnie tkacz wybiera resztę detali z resztek. Dlatego każdy dywan jest niepowtarzalnie kolorowy i wykonany w 100% z lnu, który ma właściwości hipoalergiczne. Dostępny w dwóch rozmiarach (2x2m i 2,5x2,5m) oraz dwóch różnych kolorach tła (ciemnoniebieski i karmelowy brąz).

Tagi

EMKO, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z tkaniny, Dywany lniane, Dywany kwadratowe, Dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Kwadratowy dywanik lniany EMKO CHAOS

Kwadratowy dywanik lniany EMKO CHAOS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek